Výsledky

1. kolo soutěží družstev: Smolnou sobotu vystřídala nádherná neděle

Zatímco v pátek jsme ještě trénovali v zimních čepicích, v sobotu už jsme se spálili na rychle vysychajících a narychlo upravených kurtech (zdravíme všechny brigádníky a správce!). V sobotu to bohužel neodnesla jen naše kůže, ale také kvůli dlouhé řadě prohraných supertiebreaků naše výsledky. Prohrané supertiebreaky pokračovaly i v neděli, naštěstí už bez následků, a tak jsme si po prvním soutěžním víkendu zapsali vyrovnanou bilanci 5 ku 6.
1. kolo soutěží družstev: Smolnou sobotu vystřídala nádherná neděle

Naše dospělé áčko odstartovalo svou sezonu v přeboru nešťastně. Tři prohrané supertiebreaky způsobily, že jsme prohráli s královéhradeckým soupeřem 3:6 na zápasy. Smolný průběh budeme moci napravit hned následující sobotu v domácím zápase proti dalšímu hradeckému družstvu, našemu tradičnímu soupeři z Dynama. 

V sobotu si další smůlu vybrali také starší žáci A v přeboru (4:5) a B v krajské soutěži (3:6). Ještě že zazářili na domácích kurtech aspoň naši nejmenší, babytenisté porazili béčko Dvora 4:2 a za svou bojovnost si zaslouží smeknout. Na domácích kurtech se také odehrál tradiční úvodní zápas našeho Bčka s Cčkem, s jasným výsledkem pro B družstvo 7:2.

Poté, co v neděli v přeboru v Trutnově prohrál Jonáš Bílý v souboji jedniček v supertiebreaku 19:21, to už vypadalo, že se nás bude smůla držet i nadále. Naštěstí ale dorostenci zabojovali a Trutnov udolali 5:4. Na stejném místě hráli také mladší žáci B ve čtyřkové krajské soutěži a ti na své stejně staré soupeře nestačili (2:4). Mladší žáci A vyjeli v úvodním utkání v přeboru do Vysokého Mýta, kde oslabeného soupeře přejeli 8:1. Vzhledem k výsledku se tedy po prvním kole vyšvihnou na první místo, a jak se říká, pískej konec! 🙂 Dorost B a C si to na úvod stejně jako dospělí rozdali mezi sebou a výsledek byl na chlup stejný.

Bilance po prvním víkendu je tak vyrovnaná 5:6 a věřme, že počet těch 11 prohraných supertiebreaků v příštím víkendu snížíme... 

Dospělí A (krajský přebor)
Tenis-centrum DTJ HK D – TJ Červený Kostelec A 6:3

Dospělí B (krajská 2. třída)
✅ TJ Červený Kostelec B – TJ Červený Kostelec C 7:2

Dospělí C (krajská 2. třída)
TJ Červený Kostelec B – TJ Červený Kostelec C 7:2

Dorost A (krajský přebor)
Lokomotiva Trutnov B – TJ Červený Kostelec A 4:5

Dorost B (krajská 1. třída)
✅ TJ Červený Kostelec C – TJ Červený Kostelec B 2:7

Dorost C (krajská 1. třída)
TJ Červený Kostelec C – TJ Červený Kostelec B 2:7

Starší žáci A (krajský přebor)
TJ Červený Kostelec A – Nespin 4:5

Starší žáci B (krajská 1. třída)
❌ LTC Nový Bydžov – TJ Červený Kostelec B 6:3

Mladší žáci A (krajský přebor)
LTC Vysoké Mýto – TJ Červený Kostelec A 1:8

Mladší žáci B (krajská 1. třída)
Lokomotiva Trutnov B – TJ Červený Kostelec B 2:4

Babytenis (krajská soutěž)
✅ TJ Červený Kostelec – TC Dvůr Králové nad Labem B 4:2

 

Další tenisové boje budou probíhat o víkendu 4.–5. května. 

Foto pohody z mistráku babytenistů: David Krynek

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.