Soustředění

Soustředění

Během letních prázdnin pořádáme dvě tenisová soustředění: v polovině července soustředění pro závodní a turnajové hráče a v prvním srpnovém týdnu velké soustředění pro kategorie od babytenisu po starší žáky a dorost.  

Termíny pro rok 2024

Tenisové soustředění závodních hráčů: 22.–26 července

„Velké“ tenisové soustředění kategorií do starších žáků a dorost: 5.–9. srpna

Přihlásit se můžete přes Eos. Kdo nemáte přístup (např. mimooddíloví hráči), pište na kabrt.tomas@email.cz. Oficiální přihlášku rozešleme v první polovině června.

Tenisové soustředění závodních hráčů

Tenisové soustředění závodních hráčů je první intenzivní částí letní tenisové přípravy. Zaměření akce je čistě sportovní: během pěti dnů se dle metodického plánu závodní děti připravují na turnaje a ty ostatní prohlubují tenisové dovednosti dle vývojových hledisek. V pauze na oběd a kratším odpočinku jsou pro děti připraveny aktivity rozvíjející jejich kondiční schopnosti.

Předpokládaná kapacita: 16–28 dětí, 4–8 trenérů, 1 kondiční trenér

Cena: 2350 Kč

„Velké“ tenisové soustředění

Dětské tenisové soustředění kategorií babytenis – starší žáci/dorost je nezbytnou součástí systematické letní tenisové přípravy mladých sportovců. Zaměření pětidenní akce je nejen sportovní, ale také společenské – pro děti je připravena řada aktivit rozvíjejících jejich pohybové, psychické i sociální dovednosti.

Předpokládaná kapacita: 35–50 dětí, 8–13 trenérů, 3 volnočasoví pracovníci, 2–4 pomocníci 

Cena: 2350 Kč

Související

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.