Výsledky

3. kolo soutěží družstev: Dorost B míří za postupem do přeboru

Víkendová klání i vzhledem k těžkému losu nedopadla tak příznivě jako ta minulý víkend, a tak jsme zapsali bilanci 5:5. Z pěti vítězství je třeba vyzdvihnout to v Úpici, o které se zasloužili dorostenci B, kteří zatím jistě míří za postupem do krajského přeboru.
3. kolo soutěží družstev: Dorost B míří za postupem do přeboru

Tento víkend nám los přiřkl většinu utkání venku. Jediný sobotní mistrák doma (starší žáci A proti DTJ H. K. C) se nekonal, protože soupeři sehnali po všech čertech jen 1 kluka a 1 holku, a tak jsme bez odehraného fiftýnu vyhráli 9:0. Dospělí A vyrazili bojovat o vítězství do Jičína. Dlouhá cesta a kvalitní soupeř však naše naděje zašlapali do antuky. Protože dospělé Bčko ani starší B nehráli (oběma odstoupili soupeři z celé soutěže), jediné sobotní vítězství na hřišti si připsalo Cčko na Hitu v Hradci 5:4. Rozhodnuto bylo již po dívčí čtyřhře, což náš kapitán kvitoval slovy, která se zapíší do historie tenisové taktiky: "Holky, super, aspoň nemusíme vyhrát," což oba chlapecké debly potvrdily dvěma porážkami. 😁 Na své soupeře z Trutnova nestačili ani babytenisté, když v pěkném mistráku prohráli 2:4 a dva body si připsal neustále pozitivní Honzík Erlebach.

V neděli se už všechno odehrálo, jak mělo. Mladší žáci A bohužel nestačili na 3 turnajové hráče v Třebechovicích pod Orebem (s dalšími třemi už se hrát aspoň trochu dalo) a prohráli 3:6. Mladší žáci B uhráli 2 body z 6 s o rok až dva roky staršími soupeři z Úpice a dosrotenecké Cčko obralo favorizovaný Nespin o 3 zápasy z 9.

Pak už se ale konečně začalo dařit. Dorosteneckému áčku se i druhý zápas v přeboru podařil urvat 5:4, tentokrát proti hradeckému Hitu, a tak je zatím v přeboru neporaženo. Za 14 dní je ale čeká zkouška z nejtěžších: královéhradecký Eden, tak držme palce. Další radost přineslo dorostenecké Bčko, které v krajské soutěži vyhrálo už 3. zápas za sebou, tentokrát smetlo Úpici 8:1 a zbývají mu už jen 2 zápasy, aby postoupilo za áčkem do přeboru. A dva týmy v přeboru, to jsme tady ještě neměli... Kéž by to vyšlo!

A dodáváme ještě dodatečný výsledek ze středeční dohrávky: v příjemném mistráku proti Kvasinám C se našemu dospělému Bčku podařilo urvat vítězství 6:3, takže je zatím ve své soutěži stále neporaženo! 

Kompletní výsledky:

Dospělí A (krajský přebor)
TC Jičín – TJ Červený Kostelec A 7:2

Dospělí B (krajská 2. třída)
(dohrávka z 8. 5.)TK Kvasiny C – TJ Červený Kostelec B 3:6 

Dospělí C (krajská 2. třída)
SK HIT Hradec Králové C – TJ Červený Kostelec C 4:5

Dorost A (krajský přebor)
SK HIT Hradec Králové – TJ Červený Kostelec A 4:5

Dorost B (krajská 1. třída)
TJ Sparta Úpice – TJ Červený Kostelec B 1:8

Dorost C (krajská 1. třída)
TJ Červený Kostelec C – Nespin, z. s. 3:6

Starší žáci A (krajský přebor)
TJ Červený Kostelec A – TENIS-CENTRUM DTJ HK C 9:0 scr.

Starší žáci B (krajská 1. třída)
volno

Mladší žáci A (krajský přebor)
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. – TJ Červený Kostelec A 6:3

Mladší žáci B (krajská 1. třída)
TJ Sparta Úpice – TJ Červený Kostelec B 4:2

Babytenis (krajská soutěž)
Lokomotiva Trutnov – TJ Červený Kostelec 4:2

 

Další tenisové boje budou probíhat o víkendu 25.–26. května.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.