Výsledky

4. kolo soutěží družstev: Veteráni bez prohry, mladší žáci A míří ke stříbru, dorost B postupuje!!!

Další tenisem (a hokejem) nabitý víkend jsme zakončili poměrem 6:6, a když k tomu přičteme výsledky našich veteránů z týdne předtím, jsme na kladné bilanci 8 vítězství ku 6 porážkám.
Mladší žáci A

Víkendový los nám přiřkl 4 mistrovská utkání v domácím prostředí v sobotu a 4 domácí mistráky v neděli. I přesto, že máme největší areál v náchodském okrese, tohle jsme pobrat nemohli, a tak jsme museli vyslat starší žáky B do Nahořan, kde úspěšně oplatili Bydžovu porážku z dubna a ujali se vedení ve skupině o postup. A také jsme museli poslat dorostence bojovat do Nového Města o poslední ze dvou kroků do krajského přeboru. Naši hráči smetli domácí borce 9:0 a díky výsledku souběžně hraného zápasu rychnovského Nespinu je již jasné, že svou soutěž ovládnou a doplní áčko v přeboru!!! Tým neustále se zlepšujících hráčů si zaslouží velikou gratulaci, protože dva týmy v přeboru jsme ještě neměli!!!

Postupující dorost B

Ke skvělému umístění mají také namířeno mladší žáci A, kteří v krajském přeboru porazili Teslu Pardubice B a čeká je zápas s předposledním týmem. Když i ten zvládnou, čeká je perfektní druhé místo a tým se tak zařadí po bok hráčů ročníků 2008 a 2009, kteří skončili dva roky po sobě zlatí a stříbrní. Držme jim palce. K výbornému výsledku míří také veteráni v okresním přeboru nad 55 let, když vyhráli zatím 3 ze 3 zápasů. 

O víkendu se ale také bohužel nedařilo. Obzvlášť sobota byla na červené křížky bohatá. Své důležité zápasy nezvládli dospělí A, když nestačili – a nutno dodat, že jasně – na Turnov, který dorazil poprvé v sezoně v "plné palbě" (2:7), a tak nám nezbývá než se pokusit vyhrát v některém z následujících těžkých zápasů. Podobně skončili také dospělí B, kteří se chtějí prodrat do krajské 1. třídy, když prohráli s jedním ze svých rivalů, Úpicí, 3:6. Nezbývá než bojovat až do konce a doufat, že soupeři také zaváhají. Titul nejsmolnějšího týmu vyhráli starší žáci A, když prohráli 1:8 po čtyřech prohraných supertie-breacích. Bez větší šance bohužel byli dorostenci A proti velmi silnému týmu z TK Eden, dále dospělí C a příliš se nezadařilo ani babytenistům. Ale opakujeme, že v této kategorii o ty výsledky příliš nejde...

Kompletní výsledky:

Dospělí A (krajský přebor)
TJ Červený Kostelec A – TK Turnov 2:7

Dospělí B (krajská 2. třída)
TJ Sparta Úpice – TJ Červený Kostelec B 3:6 

Dospělí C (krajská 2. třída)
TJ Červený Kostelec C – SK Třebechovice p. Orebem B 1:8

Veteráni (okresní přebor nad 55 let)
✅ TJ Červený Kostelec – Sokol Malé Svatoňovice 2:1
✅ SK Rychnovek – TJ Červený Kostelec 0:3
✅ TJ Červený Kostelec – TK Náchod 2:1

Dorost A (krajský přebor)
TK Eden B – TJ Červený Kostelec A 7:2

Dorost B (krajská 1. třída)
TJ Červený Kostelec B – TC Nové Město n. Metují 9:0

Dorost C (krajská 1. třída)
✅ T.J. Nahořany n. M. – TJ Červený Kostelec C 2:7

Starší žáci A (krajský přebor)
TO TJ Tesla Pardubice B – TJ Červený Kostelec A 8:1

Starší žáci B (krajská 1. třída)
TJ Červený Kostelec B – LTC Nový Bydžov 6:3

Mladší žáci A (krajský přebor)
TJ Červený Kostelec A – TO TJ Tesla Pardubice B 6:3

Mladší žáci B (krajská 1. třída)
TJ Červený Kostelec B – SK Týniště nad Orlicí 4:2

Babytenis (krajská soutěž)
TJ Červený Kostelec – SK Týniště nad Orlicí 4:2

 

Další tenisové boje budou probíhat o víkendu 1.–2. června.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.