Výsledky

6. kolo soutěží družstev: Veteráni uhráli bronz

Dospělí porazili Lokomotivu H. Králové, starší žáci B Nespin a budou hrát v posledním kole o prvenství, veteráni zdolali Adršpach a skončili bronzoví a dorost A těsně prohrál s Trutnovem B.
6. kolo soutěží družstev: Veteráni uhráli bronz

Máme za sebou předposlední kolo soutěží družstev. Dospělí A ve svém boji o bednu porazili v úmorném hradeckém horku Lokomotivu 5:4. Vzhledem ke shodě výsledků v souběžně hraných utkáních to ale vypadá nakonec na brambory. Uvidíme po posledním víkendu.

Dohráno mají veteráni, kteří na závěr porazili 3:0 Adršpach a výsledkem bude pravděpodobně bronz v okresním přeboru nad 55 let – dohrávky by již s pořadím příliš zamíchat neměly. Gratulujeme!

Starší žáci B v Rychnově porazili místní klub Nespin a o posledním víkendu si to rozdají v přímém souboji se Smiřicemi o postup do krajského přeboru. Dorost A potřeboval k jistotě udržení v přeboru porazit silný tým z Trutnova. I přes statečný vzdor nakonec 4:5 v pěkném utkání prohráli a jistotu udržení této soutěže tak ještě nemají. Dospělí B a C bohužel klasicky...

Dospělí A (krajská 1. třída)
✅ TJ Lokomotiva Hradec Králové – TJ Červený Kostelec A 4:5

Dospělí B (krajská 2. třída)
❌ TJ Červený Kostelec B – TK Česká Skalice 2:7

Dospělí C (krajská 2. třída)
❌ Sokol Bukovice – TJ Červený Kostelec B 9:0

 Veteráni (okresní přebor nad 55 let)
✅ TJ Červený Kostelec – Sokol Adršpach 3:0

Dorost A (krajský přebor)
❌ Lokomotiva Trutnov B – TJ Červený Kostelec A 5:4

Starší žáci B (krajská 1. třída)
✅ Nespin, z.s. – TJ Červený Kostelec B 3:6

Související

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.