Výsledky

6. memoriál Milana Wolfa pro Davida Fučíka a premiérově pro Jiřího Prouzu

Šestého ročníku oblíbeného turnaje čtyřher se letos zúčastnilo 22 hráčů všech věkových kategorií. Jedinou neporaženou dvojicí se stalo duo David Fučík – Jiří Prouza, v pavouku útěchy zvítězil Aleš Jarý s Petrem Rolinkem.
6. memoriál Milana Wolfa pro Davida Fučíka a premiérově pro Jiřího Prouzu

Na šestý ročník Memoriálu Milana Wolfa, tj. tradičního posvícenského turnaje ve čtyřhrách, si letos našlo cestu dvacet dva lidí. Na pohodovou atmosféru turnaje jsme objednali baboletní počasí, a tak na přátelská klání v duchu fair-play svítilo příjemné podzimní slunce.

Účastníci 6. memoriálu M. Wolfa

Díky tradičnímu losu, který spojuje hráče ze dvou výkonnostních košů, se proti sobě utkaly převážně vyrovnané týmy, což dokládají obě semifinále, v nichž uspěli David Fučík a Jiří Prouza, kteří porazili duo Petr Škoda – Vlastimil Kriezler 9:5. Stejným poměrem vyhrál Jan Ryba s Petrem Špeldou nad Ondřejem Košťálem a Václavem Bařtipánem. Finále nabídlo atraktivní rychlý tenis, v němž nakonec měli navrch skvěle hrající duo David Fučík (18 let) a Jiří Prouza (66 let), finále skončilo 9:6. 

Chvíli poté se hrálo také finále turnaje útěchy, kde také zaslouženě vyhráli Aleš Jarý a Petr Rolinek, kteří porazili duo Kábrt–Mýl také 9:6. 

Foto vítězů viz níže, kompletní foto viz fotogalerie

V. v. tenisového oddílu všem děkuje za účast, tradiční přátelskou atmosféru jak na hřišti, tak na terase, a váží si přízně všech zúčastněných i zájmu o průběh turnaje těch, kteří zrovna v tento termín nemohli dorazit. Děkujeme.

Související

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.