Výsledky

7. kolo soutěží družstev: Stříbro berou starší žáci B, veteráni nakonec také druzí!

7. a závěrečné kolo družstev se odehrálo o víkendu 25.–26. června. Dospělí A o jeden míček prohráli s SK Rychnovkem, dorost A přejel SK HIT, starší žáci B v přímém souboji o vítězství v krajské soutěži podlehli Sokolu Smiřice. Dobrá zpráva přišla ze Svatoňovic, které ve svém posledním zápase prohrály a naši veteráni tak dodatečně slaví stříbro!
7. kolo soutěží družstev: Stříbro berou starší žáci B, veteráni nakonec také druzí!

Dospělí A v naprosto vyrovnaném mistráku o jeden míček prohráli s SK Rychnovkem a zakončili tak sezonu na čtvrtém místě za Trutnovem, Rychnovkem a Chlumcem.  

Dorost A přejel hradecký SK HIT 8:1 a podle všeho to vypadá, že udržel přebor i pro další sezonu. Tento zápas byl také posledním mládežnickým zápasem pro naše odchovance Davida Fučík a Pavla Radu, kterým tímto přejeme hodně sil do dospělého tenisu.

Starší žáci B hráli v přímém souboji o vítězství v krajské soutěži. Soupeř si ale utkání pohlídal a i díky dvěma smolným prohám ve třech setech tak ČeKos bere nakonec stříbro. I to je ale skvělý úspěch a týmu ze srdce gratulujeme!

Dobrá zpráva přišla ze Svatoňovic, které prohrály ve svém posledním zápase a naši veteráni tak slaví dodatečně slaví stříbro! Našim spadlo do klína o jeden jediný zápas. Gratulujeme!

Dospělí A (krajská 1. třída)
❌ TJ Červený Kostelec A – SK Rychnovek 4:5

Dospělí B (krajská 2. třída)
❌ TK Kvasiny B – TJ Červený Kostelec B 9:0

Dospělí C (krajská 2. třída)
❌ TJ Červený Kostelec C – TK Česka Skalice 3:6

Veteráni (okresní přebor nad 55 let)
🥈 Díky souhře výsledků skončili stříbrní!

Dorost A (krajský přebor)
✅ TJ Červený Kostelec A – SK HIT Hradec Králové 8:1

Starší žáci B (krajská 1. třída)
❌ TJ Červený Kostelec B – Sokol Smiřice 3:6

Podrobnější zprávu o průběhu soutěží družstev zveřejníme během týdne.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.