Areál je plně v provozu, kurty objednávejte přes rezervační systém

Náročné období, kdy jsme kvůli počasí museli během cca 10 dnů připravit celý tenisový areál k letnímu provozu a soutěžím, máme za sebou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách. A že těch brigádnických hodin bylo...
Areál je plně v provozu, kurty objednávejte přes rezervační systém

Ode dneška 1. května tedy spouštíme již plný provoz areálu. Všechny kurty jsou připraveny ke hře.

Od letoška spouštíme novinku: rezervace přes rezervační systém, který jsme používali pro zimní provoz haly a který se osvědčil. Před hrou tedy prosím rezervujte požadovaný kurt a následujte pokyny. Stále přitom samozřejmě platí, že členové za krut neplatí. 

 

Přejeme příjemnou hru.

Za v. v. tenisového oddílu TJ Č. Kostelec T. Kábrt


Pro úplnost uvídíme pokyny k rezervaci i zde:

Cena: 150 Kč/hod./kurt. Členové pronájem neplatí (zaškrtněte při rezervaci možnost „Jsem členem tenisového oddílu TJ Červený Kostelec“). V případě hry člena s nečlenem zaškrtněte členství a po hře nahlašte hru s nečlenem správci. Nečlen platí svou část kurtu (tedy v případě dvouhry 75 Kč/hod./kurt). V případě zájmu o sezonní rezervaci se ozvěte prosím předsedovi klubu (tel. 734 313 590).

Způsob rezervace: Zvolte požadovaný volný (zelený) čas tažím myši a vyplňte nacionále. V případě objednání přes mobil klikněte na požadovanou hodinu. Pokud chcete více než hodinu, klikněte poté na modrou roletku rezervace a doplňte požadovaný počet hodin. Vaši rezervaci lze kdykoliv stornovat tlačítkem v automaticky zaslaném e-mailu.

Způsob platby: Dokud nebude zprovozněna platební brána, plaťte po hře v hotovosti správci areálu.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.