Výsledky

David Fučík s Milošem Teichmanem nejlepšími kosteleckými tenisty v ČR

Hráči našeho B týmu a aspiranti na posty v áčku David Fučík a Miloš Teichman suverénně ovládli tenisový turnaj na oblíbeném Setkání Kostelců. Z Kostelce nad Labem přivezli zlato a stříbro z dvouhry a první místo ze čtyřhry.
David Fučík s Milošem Teichmanem nejlepšími kosteleckými tenisty v ČR

Tenisového turnaje se zúčastnilo 16 hráčů ze všech Kostelců v ČR. Hrálo se systémem každý s každým do 5 gemů ve dvouhře i ve čtyřhře. Po maratonu zápasů bylo zřejmé, že vítězství si odvezeme tak či tak, šlo jen o to, zda prvním bude Miloš, nebo David. Milošovi nakonec zbylo více sil a Davida udolal v prodlouženém zápase 6:2. Ve čtyřhře nebylo co řešit. 

"Bylo tam skvělé občerstvení pro hráče zdarma. Všechno jsme to vyhráli a odvezli si domů tři veliké poháry," zhodnotil průběh turnaje David Fučík. "Celý den byl velmi náročný, zahráli jsme spoustu zápasů a na konci se projevila moje tvrdá předsezonní příprava. Atmosféra byla moc příjemná a užili jsme si to náramně," uvedl Miloš Teichman, který u nás už několikátý rok hostuje z TJ Slovan Broumov a stane se naším členem letos na podzim. 

Oběma úspěšným tenistům gratulujeme!

Fotografie budou doplněny po jejich zveřejnění fotografkou Kostelce nad Labem.  

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.