Klubový život

Klub podpoří naše závodní hráče zaplacením přetlakové haly pro sparingy

Výkonný výbor tenisu se letos díky podepsání výhodnějších smluv za energie v přetlakové hale rozhodl podpořit klubový závodní tenis a zaplatit pronájem haly o některých víkendových hodinách pro sparing našich závodních hráčů. Slibujeme si od toho ještě kvalitnější přípravu hráčů a také pověstné utužení kolektivu. 😊
Klub podpoří naše závodní hráče zaplacením přetlakové haly pro sparingy

Pravidla těchto tzv. Klubových sparingů:

1) Za hodiny hráči neplatí.
2) Co nejdříve před účastí hráč zaškrtne svoji účast na odkazu, který dostal v e-mailu. 
3) Na místě nebude přítomen žádný trenér, děti tam tedy hrají na vlastní nebezpečí. Prosíme proto, aby byl vždy přítomen nějaký dospělý.
4) Kdo přijde, hraje. Pokud se sejde na jednom místě hodně hráčů, domluví se na libovolném střídání. Velkému návalu mohou hráči předejít sledováním účasti na výše uvedeném odkazu. Domlouvání se o hře hráči i jejich rodiče řeší v klidu. 😊
5) Hala bude vytopena, rozsvícena. Pokud ne, hráč kontaktuje předsedu. NIKDO NEBUDE CHODIT VEN NOUZOVÝMI DVEŘMI, pokud nenastane nějaké vážné nebezpečí. Dveře se nedají zvenku zavřít a hala se po 10 minutách vyfoukne.
6) Seznamy jsou tvořeny ze závodních hráčů podle výkonnosti (ne vždy sedí pojmenování skupiny – je pouze orientační). Pokud se v seznamu nenajdete (může jít o přehlédnutí) nebo vám umístění nevyhovuje, kontaktujte předsedu.
7) Začínáme o víkendu 24.–26. 11.

S jakýmikoliv dotazy zavolejte T. Kábrtovi. Za výbor přejeme příjemnou hru. 😊

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.