Souhrny

Letošní soustředění jsou za námi

Soustředění závodních hráčů a kategorií babytenis–dorost se zúčastnilo přes šedesát hráčů a trenérů.
Letošní soustředění jsou za námi

Letos v našem areálu proběhla dvě soustředění. V termínu 18.–22. července si své schopnosti vybrousili závodní hráči, kterých bylo na místě dvacet jedna. Mladé tenisty trénovala dle přesně určeného tréninkového plánu pětice trenérů.  

Druhé, většinou dětí z našeho klubu oblíbené "velké" soustředění, proběhlo od 1. do 5. srpna. Zúčastnilo se ho třicet devět dětí, o které se staralo devět trenérů, dvě volnočasové pracovnice a dva hlídači. 

Počasí více než přálo a obzvlášť závoďáci se celý týden pořádně vypekli v pětatřicítkách. Přesto jsme všichni řádně potrénovali, zasoutěžili si na pátečních turnajích, zlepšili tenisovou kondici četnými cvičeními ve stínu našeho parku a blízkého Žďáru, společensky se pobavili u řady tenisových i netenisových her, navázali nová přátelství, ta stará upevnili a měli se zkrátka dobře. 

Všem dětem děkujeme za bezproblémový průběh obou týdenních akcí a rodičům děkujeme za důvěru a lehké občerstvení, které nám pravidelně nosili, a také za drobné dárky pro děti, kterými jsme doplnili předávané ceny od firem Albi a Tecnifibre. Akce proběhly s podporou města Červený Kostelec.  

 

Foto: www.martinkabrt.cz.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.