Výsledky

Na přeloženém pouťáku obhájil vítězství Mirek Podrábský ml.

V neobvyklý termín – neděli 31. července – jsme odehráli další ročník tradičního pouťového turnaje ve dvouhrách. Loňské vítězství obhájil Miroslav Podrábský ml. Turnaj útěchy zaslouženě ovládla teprve třináctiletá Natálie Jará.
Na přeloženém pouťáku obhájil vítězství Mirek Podrábský ml.

Pouťový turnaj ve dvouhrách se letos kvůli celodennímu sobotnímu dešti odehrál nezvykle v neděli. Až na jednoho přihlášeného hráče mohli o den později hrát všichni přihlášení tenisté, a tak se nás v neděli sešlo na červenokosteleckých kurtech 21.

Tradiční systém na jeden set o devíti gemech zkombinovaný s naprosto nepředvídatelným losem, kdy jsme opět nikoho nenasazovali, prověřil fyzické i psychické síly všech přítomných. Po celý den bylo krásné počasí, což bylo vítanou změnou oproti sobotě, která pro změnu prověřila Petra Krčmáře, opékajícího v sychravém počasí vepřové kýty. 

Do bojů o prestižní pohár se probojovali červenokostelecká naděje David Fučík, dále Jan Lysý, který využil společné dovolené s Podrábskými, a právě jmenované duo otce se synem. Zatímco v souboji Fučík–Lysý zvítězila jistá ruka a zkušenost v poměru 9:2, v rodinném mači se radovalo mládí (9:4). Finále bohužel žádnou krásu nepřineslo, neboť Honza Lysý uznal, že s docházejícími silami nemá na šestnáctiletého Miroslava příliš šancí, a vítězství mu přenechal bez boje. 

O něco méně, přesto stále velmi prestižní vítězství v pavouku útěchy jde již druhý rok za sebou za červenokosteleckým mládím, když po Jonáši Bílém zvítězila nyní Natálie Jará. Ve finále porazila Milana Kábrta 9:3. 

Vítěz M. Podrábský (vlevo) a druhý Jan Lysý Vítězka útěch N. Jará (vlevo) s druhým M. Kábrtem

Gratulujeme a děkujeme všem za přátelskou atmisféru a férové boje. 

Další foto od Lídy Rolinkové viz níže (Související).

Související

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.