Výsledky

Pohár za první místo na pouťovém turnaji získala Natálie Jará!

Na pouťovém turnaji se přepisovala historie. Co paměť našich veteránů sahá, neovládla tradiční pouťák žena. Stoprocentně ne pak čerstvá dorostenka...
Pohár za první místo na pouťovém turnaji získala Natálie Jará!

Tradičního pouťáku, který je určen pro rekreční i závodní přátele klubu, se letos zúčastnilo 22 hráčů, což je v posledních letech obvyklý počet. Do turnaje se přihlásili hráči našeho A, B i C družstva, ale i kluboví hráči a několik přespolních přátel klubu. V naprosté většině se jednalo o muže – až na dvě výjimky.

Převážná část pouťového turnaje 2023. Některé se nepodařilo vyhnat od baru a z šatny

Zatímco Petře Kalinové, partnerce Václava Kavalíra, se turnaj příliš nevydařil, druhá hráčka v turnaji, Natálie Jará, kosila jednoho soupeře za druhým. Při své cestě pavoukem suverénně vyřadila oba přespolní hráče z Trutnova, Martina a Karla Ticháčkovi (9:0, 9:3), následně si poradila s Pavlem Ježkem ml. (9:2), hráčem našeho áčka Martinem Müllerem (9:5) a ve finále i s hráčem béčka Davidem Fučíkem (9:6).

Vítězství si zasloužila díky třem svým přednostem: koncentrovanosti, strojové hře a fyzičce, které za celý dlouhý den ani jednou nezakolísaly. Což sama zhodnotila nesmělými slovy: "No, dnes to docela ušlo." K jasnému vítězství v prestižním klubovém turnaji gratulujeme!

Druhé místo bral také zaslouženě David Fučík, kterého v závěru zradila fyzická výdrž, bronz získali Jan Kábrt a Martin Müller. 

Turnaj útěchy pro hráče, kteří vypadli v prvním nebo druhém kole, vyhrál Miroslav Podrábský, když zvítězil nad Karlem Ticháčkem 9:6. I zde se jednalo pravděpodobně o zápis do historie, protože oba dva vypjatý zápas dohrávali až před 20. hodinou, kdy se začínalo již smrákat.

Díky všem za účast, přátelskou atmosféru, férovou hru, fandění a jako vždy – za to, že ČeKos žije!

Za v. v. T. Kábrt

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.