Zkvalitňování areálu

Přetlaková hala je plně v provozu, navíc s novým rezervačním systémem

Montáž "nafukovačky" proběhla za pomoci 24 členů oddílu v pátek 13. října. Hala je letos v provozu s novým rezervačním systémem, který umožní rezervace okamžitě, tedy méně než 12 hod. před hrou.
Přetlaková hala je plně v provozu, navíc s novým rezervačním systémem

Montáž haly proběhla rychleji než vloni

Montáž přetlakové haly pro druhou zimní sezonu proběhla v pátek 13. října. Smolné datum nám přineslo štěstí, protože po celou dobu montáže panovalo příjemné počasí. S instalací pod vedením odborníka z dodavatelské firmy pomáhalo 24 členů tenisového oddílu, začalo se (po dvoudenní přípravě) v 8 hod. ráno a skončilo v 15 hod., čímž jsme byli o 1,5 hod. rychlejší než v loňské sezoně. Topení bylo zprovozněno v úterý 17. října.

Všem brigádníkům děkujeme, stejně jako manželům Kosinkovým, kteří připravili obložené bagety. Po namáhavé práci se opravdu hodily.

Do nové sezony s novým rezervačním systémem

Řada hráčů volala po možnosti rezervace méně než 12 hod. před hrou. To umožnil nově zakoupený rezervační systém Rezzy, který je přímo napojen na ovládání haly, a tak rezervací rovnou automaticky naprogramujete i celou halu (topení, zámek, světla).

Pro vytvoření rezervace následujte pokyny na rezervační stránce. 

 

V tuto chvíli navíc podepisujeme smlouvy umožňující internetové platby, což byla další funkcionalita, která nám vloni citelně chyběla. Hotovo by mělo být do konce října. Do té doby bude příkaz k úhradě za pronájem haly poslán na Váš e-mail do 7 dnů od rezervace, jako tomu bylo vloni (a to i přesto, že ve způsobu platby je uvedena "platba v hotovosti").

Doufám, že budete s novinkami i halou spokojeni.

Za v. v. tenisového oddílu T. Kábrt

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.