Správa

Za běžný pronájem haly již můžete platit online rovnou při rezervaci

Po delší přípravě je v již v provozu platební brána GoPay, kterou můžete využít přímo při rezervaci hodin v hale. Platit lze kartou nebo bankovním převodem. Způsob platby za náhradu zůstává stejný jako doposud.
Za běžný pronájem haly již můžete platit online rovnou při rezervaci

Po delší technické přípravě byla na konci února zprovozněna služba, která vám má poskytnout větší komfort při rezervacích haly. Služba byla zahájena díky spolupráci se společností GoPay, tvůrci rezervačního systému Rezzy a Komerční bankou.

Platba kartou nebo bankovním převodem je možná jen při běžném pronájmu. Při tvorbě rezervace se vám sama nabídne jako hlavní možnost. Pokud nechcete platit rovnou, zvolte možnost Platba v hotovosti a v pondělí po hře obdržíte mail s pokyny k úhradě.

Hráči, kteří chtějí rezervovat kurt v rámci náhrad za absence na trénincích, tuto možnost zvolí tlačítkem "Jiné možnosti" v řádku ceny. V tomto případě přes platební bránu nelze platit a musíte počkat na zaplacení do pondělka.

Bezplatně stornovat lze rezervaci max. 1 hod. před hrou, poté je účtován 100% poplatek. Tento systém jsme zvolili proto, že hala při pozdější zrušení se již vytápí a dochází ke spotřebě energií. 

Doufáme, že tuto službu uvítáte.

Za v. v. Tomáš Kábrt

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.